Login:
Heslo:

Květnová voda ()

27.4.2018 21:00 - 1.5. 21:00, Slovenský ráj - Dědinky

Hnilec, Hron, Hornád

CO: Tradiční květnová voda
KDY: 27.4 - 1.5.2018
ODJEZD: hromadně autobusem v pátek ve večerních hodinách
NÁVRAT: v úterý večer
POZNÁMKA:
Jako ústřední místo naší akce bude kemp v Dědinkách. Odtud bychom za pomocí autobusu vyráželi na sjezd horních toků řek. Obtížnost všech řek je max. WW II. Protože nemusí být tradičních 20 stupňů nad nulou a sluníčko, doporučuji si půjčit neoprén, případně neoprénové boty, nebo ponožky. Pro sjíždění budou k dispozici nafukovací lodě, pumpy, pádla, vesty, vaky na bagáž.
Nástřel programu:
Sobota: splutí Hnilce
Neděle: splutí Hronu
Pondělí: splutí Hnilce nebo Hronu (podle toho, co se ukáže jak lepší řeka, případně turistický výlet po okolí
Úterý: splutí prielomu Hornádu (bohužel je Hornád otevřen až od 1.5). Po splutí bychom naházeli věci do autobusu a jeli domů. Splutí prielomu Hornádu funguje na povolenky a je třeba je zamluvit. Počet lodí na den je max. 70. Ve hře je ještě minimální vodní stav. Cena za povolenku je 10 Euro.

Přihlášky posílejte na email zbynek.baca@centrum.cz do 25.3.2018. Včasnou přihláškou mi nesmírně usnadňujete organizaci a zajistíte si místo v autobuse a zajištění povolenky pro splutí prielomu Hornádu. Po zaslání přihlášky obdržíte variabilní symbol. Následně pošlete finanční zálohu ve výši 1500,-Kč na účet turnovské turistiky. Čislo účtu: 218554145/0300
Pokud jste členem KČT lze uplatnit nárok na finanční příspěvek od oddílu turistiky (300 Kč výdělečně činní a 500 Kč studenti).
Obrázky z řek a info najdete na www.raft.cz sekce Slovensko.

AHOJ Zbyněk

PS: Autobus je zamluven u pana Müllera, nicméně je zajištěn zájezdový typ autobusu (kapacita 46 míst). Pokud by se nesešlo přijatelné množství účastníků, tak autobus zrušíme a pojedeme po vlastní ose.
Vytvořil Destil na základě THC Systemu