Login:
Heslo:

TOM


Oddíl Tomíci je určen pro skupinu dětí ve věku od 9 do 15 let. Okruh naší činnosti je velmi široký. Podnikáme turistické pěší výlety, jezdíme na kole, šplháme na horolezecké stěny, jezdíme na lodích a utkáváme se s ostatními Tomíky v různých závodech. Akce našeho oddílu jsou o víkendu a to většinou jednou nebo dvakrát za měsíc. Pro svoji činnost využíváme tělocvičnu v turnovské sokolovně, oddílovou chatu Bosnu v Pasekách nad Jizerou, turistickou základu v Pleskotech (Český ráj) a chalupy Asociace turistických oddílů mládeže (ATOM – www.a-tom.cz), takže máme možnost cestovat bez problémů po celé republice.

Pokud někdo z nás dosáhne věku 15 let, tak se svými vrstevníky založí mládežnickou skupinu, která začne jezdit na vlastní akce určené pro teenagery. Postupně si začínají vést své akce sami a někteří z jich se stanou instruktory na táboře pro Tomíky.

Všichni vedoucí se věnují pořádání akcí dobrovolně. Většinou jde o jedince, kteří si sami tábory pořádanými KČT Sokol Turnov v dětství a mládí prošli. Tomíkům se proto věnují naplno a snaží se jim předat radost ze společně strávených víkendů, výletů a her. Vedoucí jsou dostatečně proškoleni, procházejí vzdělávacími kurzy (kurz hlavního vedoucího, zdravotnické kurzy atd.), aby mohli všechny činnosti vykonávat zodpovědně a s potřebnou znalostí.
Kontakt na vedoucí akcí nově
telefon 607 394 755, email: taborkct@gmail.com

Můžete si také prohlédnout a stáhnout drobnou publikaci o nás a naší činnosti.


Další zajímavé informace se dozvíte také na fejsbúku.

Vytvořil Destil na základě THC Systemu