Login:
Heslo:

120 let KČT u nás

  Klub českých turistů TJ SOKOL Turnov se svými 310 členy patří k nejlépe pracujícím odborům v republice. Všechny věkové kategorie našich členů vytvářejí bohatou činnost, několik generací Tomíků dorostlo a nyní představují aktivní a výkonnostní část členstva. Mládež sdružená v ATOMu je vidět všude, kde se něco děje. Značení v Českém ráji udržuje zkušený tým značkařů. Za svoji dlouholetou aktivní činnost byl letos Klub českých turistů TJ Sokol Turnov uveden do Síně slávy Klubu českých turistů.

  Výstava mapující, na mnohdy unikátních materiálech, historii od roku 1892, bude všem příznivcům turistiky otevřena v Muzeu Českého ráje v Turnově od 19. října do 17. listopadu 2008. Vernisáž výstavy proběhne 19. října v 11 hodin v prostorách Muzea Českého ráje před, pro turisty památným, obrazem Mikoláše Alše „Pobití Sasíků pod Hrubou Skalou“, který byl vystaven na národopisné výstavě v Praze v roce 1895.

  Program bude pokračovat odpoledne v Městském divadle v Turnově, kde od 14 hodin proběhne nejen přátelské setkání členů a příznivců turistiky a účastníků táborů, ale i čtyři krátká divadelní představení nastudovaná našimi TOMíky a členy odboru.

Připojte se k nám - přijďte se podívat - těšíme se na shledání!


Doprovodný program:

Divadelní představení
Výstava Historie turistiky

Vytvořil Destil na základě THC Systemu